سلول بازار سیاست مرکزی از اینکه در

سلول: بازار سیاست مرکزی از اینکه در اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فصل چهارم «شهرزاد» ساخته می‌شود؟

به گزارش سینماخبرحسن فتحی در گفتگویی از امکان ساخت فصل چهارم سریال «شهرزاد» خبر داد.

فصل چهارم «شهرزاد» ساخته می‌شود؟

فصل چهارم «شهرزاد» ساخته می شود؟

عبارات مهم : سریال

حسن فتحی در گفتگویی از امکان ساخت فصل چهارم سریال «شهرزاد» خبر داد.

به گزارش سینماخبرحسن فتحی در گفتگویی از امکان ساخت فصل چهارم سریال «شهرزاد» خبر داد.

فصل چهارم «شهرزاد» ساخته می‌شود؟

او در این باره گفت: ۱۲ قسمت از فصل چهارم شهرزاد آماده هست؛ منتها اینکه بشود آن را ساخت یا نه مشخص نیست چراکه تنها میل به من کافی نیست. اینکه همکار نویسنده ام آمادگی نوشتن داشته باشد و مجموعه بازیگران که اساساً آدم های پرکاری هستند، وقت و شرایط انجام کار را داشته باشند یا خیر. بستگی به پارامتر های متفاوتی دارد.

وی افزود: با وجود اینکه خیلی خسته ام و این خستگی زیاد معنوی است تا جسمی و مشمول بر تمام تألماتی است که در این چند سال متوجه من و گروه بود، طبیعتا ترجیح می دهم فعلا فصل چهارم را شروع نکنم، ولی هنگامی که این حجم از درخواست مردم را می بینم، فکر می کنم شاید بد نیست که شروع کنیم. قطعا نمی توان نسبت به این مخاطبان پیگیر بی تفاوت بود و نسبت به خواست آن ها بی اعتنا باشیم. من همه تلاشم را خواهم کرد که امکانی فراهم شود که در آینده نزدیک فصل چهارم را تولید کنیم. قطعا یک فرم آن می تواند سریال باشد و فرم دیگر آن می تواند فیلمی سینمایی باشد. قطعا شکل سینمایی آن جهت بازیگران راحت تر است و وقت کمتری خواهد برد. ولی می خواهم این توصیه را مطرح کنم که من و زن ثمینی تمام کامنت ها را می خوانیم. گاهی کامنت ها فوق العاده خوب و انرژی زاست و بعضی کامنت ها ممکن است انتقاد باشد که هیچ اشکالی ندارد.

به گزارش سینماخبرحسن فتحی در گفتگویی از امکان ساخت فصل چهارم سریال «شهرزاد» خبر داد.

فتحی در آخر تصریح کرد: کسی که با این تعداد از مردم گفتگو می کند، باید این انتظار را هم داشته باشد که بخشی از این مردم اعتراض می کنند و از لحن تلخ و تندی استفاده خواهند کرد. قرار معقول و منطقی دموکراتیک هم همین است که ما امکانی پیدا کنیم که بعد از ساخت آثارمان مردم و مخاطبانمان در مورد آن اظهار نظر کنند.

واژه های کلیدی: سریال | سینمایی | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz